Voorgangers Koepelkerk

Aan de Koepelkerk (Gereformeerde Kerk Arnhem vrijgemaakt) - zijn vanaf de oprichting op 17 februari 1946 verschillende predikanten verbonden. Sinds 2014 hebben we een jongerenwerker in dienst; Quintijn Tempelman. 

Koepelkerk

Ds. C. (Cornelis) Hamstra (10-07-2016 - heden)
Ds. G.H. (Gert) Hutten (4-9-2005 - heden)
Jongerenwerker: Quintijn Tempelman (2014 - heden)

Ds. J.F. (Jan) de Haan (8-11-1987 - vervroegd emeritaat: 1-7-2017)
Ds. H. (Henk) Drost (22-4-2007 - 18-12-2013) (missionaire dienst)
Ds. M.H. (Meindert) Sliggers (16-07-1995 - 1-4-2004) (emeritaat)
Ds. Jac. (Jouk) Kruidhof (Jouke) (23-8-1987 - 28-2-1995) (emeritaat)
Ds. T.J. (Tiete-Jan) Keegstra (4-10-1970 - 1-7-1986)
Ds. W. Scheele (11-11-1947 - geschorst per 1-7-1969) (volledige rehabilitatie febr. 2017)

Vergaderruimte huren?

Mogelijkheid voor het huren van een of meerdere vergaderruimte Achter de Koepel.

Lees meer